Aristie Services

Úklidové a bezpečnostní služby

O nás

Firma Aristie services spol. s r.o. je moderní dynamicky rozvíjející se společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti úklidových služeb, technického zabezpečení a ostrahy. Poskytujeme komplexní služby  v rámci celé České republiky.

Naše mise

Schopnost porozumět požadavkům a nárokům našich klientů nás posouvá dopředu. Díky tomu jsme schopni neustále zlepšovat a zkvalitňovat naše nabízené služby. Zakládáme si na spolehlivosti a dlouhodobé spolupráci.

Naše vize

Naše vize jsou jednoznačně stanovené.  Pomáháme našim klientům dosahovat úspěchů. Nabízíme kvalitní servis služeb s dlouhodobým cílem stát se předním poskytovatelem úklidových a bezpečnostních služeb v České republice.

Spolehlivé služby
na míru zákazníka
& individuální péče.

Specializujeme se na:

Úklidové služby

Úklidové služby

Úklidové služby a práce zajišťujeme na míru zákazníka vč. dodávky úklidových a čistících prostrředků.

Bezpečnostní poradenství

Bezpečnostní poradenství

Provádíme kvalifikované bezpečnostní analýzy objektů pro potřeby organizací na ostrahu majetku a ochranu osob, pojišťoven při uzavírání pojistných smluv.

Technické služby

Technické služby

Nabízíme komplexní technické služby pro všechny typy objektů od návrhu, montáže, servisu a revize elektrických zařízení.

Recepční služby

Recepční služby

Nabízíme recepční služby vč. jazykové vybavenosti pro všecny typy objektů, kde je vyžadována informační služba.

Ostraha objektů

Ostraha objektů

Zajišťujeme ostrahu a ochranu majetku všech typů objektů v rámci celé České republiky, dále nabízíme jednorázové event security.

Facility Management

Facility Management

Zajišťuje technickou správu objektů s cílem optimalizace nákladů pro zákazníka. Naším cílem je vždy nabídnout kvalitní technický servis nemovitosti.